KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Přírodní koupaliště Malviny Třešť.
Přírodní koupaliště Malviny láká na vodu bez chemie. Děti se vyřádí na šestimetrové skluzavce
Přírodní koupaliště Malviny Třešť. 
Autor / zdroj foto: Přírodní koupaliště Malviny Třešť

Přírodní koupaliště Malviny Třešť / Třešť

Přírodní koupaliště Malviny se nachází v poklidné části Třeště. Nabízí atrakce v podobě vodního hřibu a chrličů. Děti se navíc mohou vyřádit na šestimetrové skluzavce. Pokud nechcete jen tak polehávat a slunit se, pak můžete zvolit i aktivní formu odpočinku a zahrát si s přáteli plážový volejbal.

Koupaliště se nachází v poklidné části Třeště. Nicméně ze samého centra města je to necelého půl kilometru cesty. Není tedy žádný problém dojít sem pohodlně pěšky nebo dojet na kole. Na nejmenší děti čeká brouzdaliště s maximálně 40 centimetry vody. V plavecké části dosahuje hloubka 2,6 metru. Areál koupaliště je připraven denně přivítat až 600 návštěvníků.

V těsné blízkosti koupaliště je odstavná plocha, kde může během dne stát až necelá stovka aut. V areálu jsou k dispozici WC, venkovní převlékárny, přebalovací pulty, stojany na kola a lavičky. V dnešní době je pak už samozřejmostí Wi-Fi připojení zdarma. Za poplatek si můžete půjčit lehátko a slunečník.

Na tomto koupališti nemá chemie co dělat. Voda se tu čistí pomocí rostlin a filtračních substrátů. Pokud i vám vadí chlór v bazénech nebo prostě a jednoduše nestojíte o pálení očí a suchou kůži, které jdou ruku v ruce s chlórovanou vodou, pak může být koupání v biotopu tou správnou volbou.

Vychlazené regionální limonády, ledová tříšť a točená zmrzlina. To je jen zlomek z nabídky občerstvení, které najdete v areálu koupaliště. I tady si můžete vychutnat odpolední kávu, orosený půllitr piva nebo pěkně propečené kousky gyrosu.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Přírodního koupaliště Malviny Třešť.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.