SPORT

Dukla vyhrála jedním gólem, Rytíře sestřelil jejich odchovanec Richard Diviš
Hokej 25.3.2017

HC Dukla Jihlava porazila Kladno v rozhodujícím sedmém semifinále 1:0 a celou sérii vyhrála poměrem 4:3. Jihlavští tak doplnili trio České Budějovice, Karlovy Vary a Pardubice a jsou tak čtvrtým a posledním účastníkem letošní baráže o extraligu 2017.

Kladno proti Jihlavě vyrovnalo sérii a rozhodovat bude sedmý zápas
Hokej 23.3.2017

Kladno si připisalo vítězství 3:2 a tohle dramatické semifinále rozhodne až poslední sedmý zápas, který se v pátek odehraje na Horáckém zimním stadionu.

Jihlava proti Kladnu první mečbol neproměnila
Hokej 21.3.2017

Rytíři oplatili Jihlavě porážku z předešlého zápasu ze svého ledu a vezou si na cestu domů vítězství 2:1. Kladenští tak napoprvé dokázali odvrátit konec sezony a vynutit si šesté pokračování na svém ledě.

Střelecké hody v Jablonci odnesla Jihlava
Fotbal 20.3.2017

Více než rok trvající čekání fotbalistů FC Vysočina na prvoligovou výhru ze stadiónu soupeře pokračuje. Tentokrát si jihlavský tým z Jablonce odvezl hrozivý debakl 5:0.

Jihlava dotáhla v Kladně dvougólové manko a zvítězila v prodloužení
Hokej 19.3.2017

Jihlava v prodloužení urvala klíčové venkovní vítězství a v domácím prostředí dostane v pondělí šanci rozhodnout celou sérii.

Pekr vystřelil hattrickem snížení v sérii
Hokej 18.3.2017

Ve druhé části se dostali do vedení hráči Dukly, Kladno ovšem do sirény srovnalo. V závěrečné třetině se vývoj otočil, Jihlava dokázala stáhnout kladenský náskok a zápas dospěl až do prodloužení. V něm završil Matěj Pekr hattrick a vystřelil Kladnu výhru 3:2 po prodloužení a první bod v sérii.

První semifinálová bitva rozhodnuta jedinou brankou v kladenské síti
Hokej 14.3.2017

Domácí gólman polapil všech třicet střel soupeře a protože Radek Hubáček ve 33. minutě vstřelil jedinou branku, vyhrála Dukla 1:0.

Vysočina nezvládla důležitý duel s Karvinou
Fotbal 12.3.2017

Po divokém prvním poločase měli navrch hosté, kteří po chybách jihlavské defenzivy dali tři góly. Domácí dokázali dvakrát snížit skóre, ale druhé dějství však nabídlo jen platonickou převahu Jihlavy, naopak Karviná dokázala z rohu zvýšit na konečných 2:4.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Dukla rozdrtila Frýdek a postoupila do semifinále
Hokej 7.3.2017

V pátém zápase čtvrtfinále porazila Jihlava Frýdek-Místek vysoko 8:2 a po roce postupuje do semifinále, kde bude jejím soupeřem Kladno.

Teplice proti Jihlavě stačila jedna branka
Fotbal 5.3.2017

Utkání rozhodl teplický Martin Fillo z penalty, kterou proměnil v 53. minutě. Jihlava mohla klidně vyrovnat, ale kvalitu potvrdil také brankář domácích Chudý.

Vysočina díky skvělé první půli slaví vítězství na Hradcem Králové
Fotbal 25.2.2017

Jihlavský tým si díky skvělé první půli, kdy se dvakrát trefil Davis Ikaunieks a jednou skóroval Pavel Dvořák, vytvořil výrazný třígólový náskok, a ve druhém dějství si výhru pohlídal.

Jihlava dokázala smazat třígólový náskok Ústí
Hokej 12.2.2017

Severočeši se proti Jihlavě ujali tříbrankového náskoku, který ale nedokázali do konce řádné hrací doby udržet. Dukla si při hře bez brankáře vynutila prodloužení, v nastaveném čase vystřelil druhý prémiový bod pro klub z Vysočiny Jiří Říha.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.

Prodej vstupenek na MotoGP za nejvýhodnější cenu končí za týden
Motorsport 7.2.2017

Poslední týden zbývá ke koupi vstupenek na brněnskou MotoGP za nejvýhodnější cenu. Lístky, které jsou oproti přímému prodeji levnější o 40 %, budou k dostání do 14. února.

Na start se postavilo patnáct odvážných žen
Běh 20.1.2017

Plnit si své běžecké sny a zároveň pomáhat druhým. To je v kostce projekt nazvaný Johnson & Johnson Women´s Challenge, který se rozeběhl už po osmé.