SPORT

Vysočina potvrdila, že ve Varnsdorfu neumí
Fotbal 19.8.2019

Vysočina v pátém kole nového ligového ročníku utrpěla první porážku. A příliš nepřekvapí, že se tak stalo na neoblíbeném stadiónu FK Varnsdorf.

Vysočina do ligy vstoupila cenným bodem z Ústí
Fotbal 23.7.2019

Úvodní kolo FNL nabídlo souboj dvou spolufavoritů na postup. Vysočina si vytvořila více příležitostí, ale také mohla inkasovat v posledních vteřinách. Ze severu Čech tak veze cenný bod.

Vysočina veze z Karviné nadějný výsledek
Fotbal 29.5.2019

První barážové utkání dopadlo lépe pro svěřence Františka Straky. V prvním poločase vstřelili dva góly, po změně stran jednou inkasovali. Nedělní odveta na Vysočině slibuje pořádné drama.

Velikonoční tři body Jihlavy proti Třinci vyšlehal Klobása
Fotbal 23.4.2019

Jihlava porazila Třinec stejně jako na podzim 2:1, udržela si stoprocentní jarní domácí bilanci a navýšila náskok na 3. příčku již na osm bodů.

Duel Hradce s Jihlavou rozhodla jediná branka
Fotbal 13.4.2019

Fotbalisté Hradce Králové potvrdili střelecké trápení, když se ve třetím zápase v řadě neradovali ze vstřelené branky. Jihlavě stačila jedna branka k zisku tří bodů.

Vysočina tlačila Vítkovice neúspěšně a nakonec nemá ani bod
Fotbal 30.3.2019

Duel ve Vítkovicích skončil jihlavským zklamáním. Domácí potvrdili, že jejich defenzíva na jaře drží skvěle a svoji sérii bez inkasované branky protáhli již na čtyři duely.

Kladno vyhrálo v Jihlavě a jde do baráže o extraligu
Hokej 23.3.2019

Po prohře v pátém utkání poměrem 2:4 končí tento rok pro Duklu sezona již v semifinále. Kladno bude bojovat o příslušnost mezi elitou.

Vysočina veze z Táborska bod za remízu
Fotbal 11.3.2019

O záchranu bojující Táborsko s favorizovanou Vysočinou vydřelo bod za remízu 1:1. Jihlavský tým šel do zaslouženého vedení díky brance Jirky Klímy. A protože další možnosti zůstaly nevyužity, tak přišel trest v podobě vyrovnávací branky Hasila.

Jihlava uspěla proti Litoměřicím i díky dvěma trefám v oslabení
Hokej 2.3.2019

Hokejistům Dukly se první zápas vyřazovacích bojů podařil na výbornou. V domácím prostředí porazili Litoměřice s přehledem 5:2.

Tentokrát si Jihlava vyšlápla doma na Litoměřice
Hokej 12.2.2019

Jihlava doma nepřipustila žádné drama a porazila Litoměřice 5:2, když v zápase již vedla o pět branek.

Jihlava přetlačila Kladno až v samostatných nájezdech
Hokej 27.1.2019

Až v samostatných nájezdech rozhodl Tomáš Čachotský tradiční kličkou a Jihlava ovládla i čtvrtý vzájemný zápas s Kladnem, tentokrát poměrem 5:4.

Jihlava potvrdila roli favorita a porazila Kadaň
Hokej 24.1.2019

Na úvodní branku rychle zareagoval Michael Foltýn. Ve druhé části pak dvojnásobnou přesilovou hru využil František Wágner, který vyrovnával na 2:2. A domácí útočník mohl otočit skóre, ale neproměnil trestné střílení. Ve druhé polovině zápasu už přidávala branky pouze Dukla.

Prostějov veze všechny body z Jihlavy
Hokej 20.1.2019

Jihlavu položil špatný vstup do utkání a její náskok na prvním místě se smrskl na pouhé dva body, neboť Vsetín jasně přehrál Kladno.

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů
Hokej 15.1.2019

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Jihlava vybojovala body proti Havířovu
Hokej 18.12.2018

Jihlava otočila zápas až v posledních sedmi minutách. Nejprve po krásné kombinaci v oslabení srovnal v 53. minutě Matěj Pekr. O ubojované výhře nad Havířovem rozhodla v poslední minutě.

Jihlava si z Prostějova odváží cenné vítězství
Hokej 10.12.2018

Prostějov hostil lídra Chance ligy a začátek utkání vyšel Jestřábům parádně. V první minutě šli do vedení díky brance Tomáše Nouzy. Jihlava dokázala rychle srovnat, ale konec třetiny byl po brance Divíška 2:1 pro Prostějov. Ve druhé třetině Jihlava dokázala otočit skóre ve svůj prospěch a udržela ho až do konce.