SPORT

Havířov proti Třebíči urval důležité body
Hokej 8.2.2018

Zápas byl až do poslední chvíle napínavý a o důležité body se bojovalo do posledních chvil. O výhře AZetu rozhodly branky Honzy Hudečka, Marka Kaluse a Daniela Kurovského, a také čisté konto brankáře Martina Růžičky.

Jihlava vysoko podlehla Plzni
Hokej 7.2.2018

Jihlava selhala ve třetí třetině, evidentně jí došly síly a na výsledku se to podepsalo. Dukla prohrála nejvyšším rozdílem za celou základní část.

Vítkovice  vynulovaly Jihlavu
Hokej 5.2.2018

Vítkovice vynulovaly Jihlavu

Ve čtvrtém vzájemném zápase to Vítkovicím vyšlo. Uspěly proti neoblíbené Dukle Jihlava a navíc ještě ve velkém stylu. Patrik Bartošák bez inkasované branky zapsal pátou nulu v sezoně, tým připsal na konto další tři body, a to navzdory rozsáhlé marodce.

Jihlava v závěru udržela náskok a přeskočila Litvínov v tabulce
Hokej 23.1.2018

Ani proti Jihlavě nezastavil Litvínov sérii porážek. Poprvé skóroval až za stavu 0:3 a přes tlak v závěrečné třetině a na konci utkání už zápas nezdramatizoval.

Oceláři si proti Dukle připisují tři body do tabulky
Hokej 22.1.2018

První třetina, v níž Oceláři přejeli Duklu svou ofenzivní silou a vytvořili si tříbrankové vedení, rozhodla o osudu zápasu proti Jihlavě. Hosté ve zbývajících čtyřiceti minutách úspěšně vzdorovali a vydali mnoho energie, aby se dostali zpátky do hry, ale nepodařilo se jim to.

Jihlava proti Liberci znovu neskórovala
Hokej 6.1.2018

Severočeši byli v utkání jasně lepším týmem, přestože Dukla měla střeleckou převahu, žádné gólové šance jsme na její straně neviděli. Za hosty se prosadil Pyrochta a Derner.

Jihlava v dramatickém utkání přestřílela Litvínov
Hokej 4.1.2018

Po třech tříbodových výhrách venku za sebou Litvínov v Jihlavě neuspěl. Vyrovnání a odvrácení těsné porážky už nepřinesl ani závěrečný tlak.

Vyrovnanou bitvu v Brně rozsekl v prodloužení Němec, Jihlava si odváží bod
Hokej 27.12.2017

V první části zaskočila Dukla zpočátku zakřiknutou Kometu aktivním pohybem. Domácí ale dokázali úvodní nápor přečkat a postupně začali diktovat tempo utkání.

Chomutov zdolal v dramatickém duelu Jihlavu
Hokej 11.12.2017

Chomutovští se ve třiadvacáté minutě dostali do vedení, když se poprvé v modrobílém dresu prosadil Stanislav Dietz. Dukle se podařilo vyrovnat, ale Nicolas Hlava vrátil klid na domácí hokejky. O vítěznou trefu se nakonec postaral Vladimír Růžička.

Sparta proti Jihlavě získala bod navíc v prodloužení
Hokej 4.12.2017

Sparťané v polovině střetnutí s Jihlavou vedli už o tři branky, jenže extraligový nováček se zvládl do utkání vrátit a na začátku třetí části šel dokonce do vedení. Těsně před koncem základní hrací doby ale zápas do prodloužení poslal Robert Říčka.

Jihlava podlehla doma Liberci
Hokej 22.11.2017

Dukla přivítala Liberec a od první minuty bylo k vidění poměrně opatrné utkání. Jako první šli do vedení hosté zásluhou Jelínka v 7. minutě. Ve druhé třetině pozvedli domácí svůj projev, ale Liberec se dostal ale do vedení o dvě branky zásluhou důrazu Ordoše.

Slavia v Jihlavě o postupu rozhodla během sedmi minut
Fotbal 26.10.2017

FC Vysočina ukončila putování MOL Cupem ve 4. kole na štítu úřadujícího ligového mistra – Slavie Praha, když favorizovanému soupeři podlehl 1:3. Přitom první půle vyzněla lépe pro Jihlavu, když se ujala utažená střela Nového z dvaceti metrů.

Jihlava přerušila sérii tří porážek, odnesla to Sparta
Hokej 20.10.2017

I když to první třetinu nevypadalo, domácí ve zbylých dvou předvedli jeden z nejlepších výkonů sezony a dokázali otočit zápas ve svůj prospěch.

Olomoucporazila jihlavskou Duklu
Hokej 16.10.2017

Přesně po měsíci se Kohouti dočkali! Olomouc se tak dlouho pokoušela z domácího zápasu vydolovat tři body a zrovna před soubojem s Jihlavou se konec této nelichotivé série nečekal.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Jihlava brankou v  poslední minutě porazila Baník
Fotbal 25.9.2017

Jihlava brankou v poslední minutě porazila Baník

Baník šel do vedení z penalty, kterou proměnil de Azevedo, ovšem Davis Ikaunieks ještě do poločasu vyrovnal. V první minutě nastavení mohl o ostravské výhře rozhodnout Hrubý, ale branku netrefil, naopak ve třetí minutě prodloužení zařídil výhru domácích Fulnek.