SPORT

Chomutov zdolal v dramatickém duelu Jihlavu
Hokej 11.12.2017

Chomutovští se ve třiadvacáté minutě dostali do vedení, když se poprvé v modrobílém dresu prosadil Stanislav Dietz. Dukle se podařilo vyrovnat, ale Nicolas Hlava vrátil klid na domácí hokejky. O vítěznou trefu se nakonec postaral Vladimír Růžička.

Sparta proti Jihlavě získala bod navíc v prodloužení
Hokej 4.12.2017

Sparťané v polovině střetnutí s Jihlavou vedli už o tři branky, jenže extraligový nováček se zvládl do utkání vrátit a na začátku třetí části šel dokonce do vedení. Těsně před koncem základní hrací doby ale zápas do prodloužení poslal Robert Říčka.

Jihlava podlehla doma Liberci
Hokej 22.11.2017

Dukla přivítala Liberec a od první minuty bylo k vidění poměrně opatrné utkání. Jako první šli do vedení hosté zásluhou Jelínka v 7. minutě. Ve druhé třetině pozvedli domácí svůj projev, ale Liberec se dostal ale do vedení o dvě branky zásluhou důrazu Ordoše.

Slavia v Jihlavě o postupu rozhodla během sedmi minut
Fotbal 26.10.2017

FC Vysočina ukončila putování MOL Cupem ve 4. kole na štítu úřadujícího ligového mistra – Slavie Praha, když favorizovanému soupeři podlehl 1:3. Přitom první půle vyzněla lépe pro Jihlavu, když se ujala utažená střela Nového z dvaceti metrů.

Jihlava přerušila sérii tří porážek, odnesla to Sparta
Hokej 20.10.2017

I když to první třetinu nevypadalo, domácí ve zbylých dvou předvedli jeden z nejlepších výkonů sezony a dokázali otočit zápas ve svůj prospěch.

Olomoucporazila jihlavskou Duklu
Hokej 16.10.2017

Přesně po měsíci se Kohouti dočkali! Olomouc se tak dlouho pokoušela z domácího zápasu vydolovat tři body a zrovna před soubojem s Jihlavou se konec této nelichotivé série nečekal.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Jihlava brankou v  poslední minutě porazila Baník
Fotbal 25.9.2017

Jihlava brankou v poslední minutě porazila Baník

Baník šel do vedení z penalty, kterou proměnil de Azevedo, ovšem Davis Ikaunieks ještě do poločasu vyrovnal. V první minutě nastavení mohl o ostravské výhře rozhodnout Hrubý, ale branku netrefil, naopak ve třetí minutě prodloužení zařídil výhru domácích Fulnek.

Jihlava na ledě Komety málem srovnala třígólové manko, ale tři body nakonec zůstaly v Brně
Hokej 25.9.2017

Kometa vedla v zápase již 3:0, ale nakonec ještě měla mnoho práce s houževnatou Jihlavou, která hrála v útoku hodně sympaticky a mnohdy domácí tým potrapila.

Jablonec nasázel pět branek do sítě oslabené Jihlavy
Fotbal 18.9.2017

Jablonečtí fotbalisté v dalším domácím utkání nastříleli pět branek oslabené Vysočině Jihlava. Ta hrála na Střelnici bez vyloučeného Tlustého a schytala pětibrankový vysoký příděl.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Nováček z Jihlavy skolil Mladou Boleslav v prodloužení
Hokej 9.9.2017

Dlouho očekávaný zápas začala Jihlava přímo famózně. V páté minutě se v přesilovce trefil Anatolij Protasenja a za dalších pět minut vedli domácí o dvě branky.

Vysočina sahala po výhře, nakonec v poslední minutě přišla o bod
Fotbal 21.8.2017

Jihlava se díky trefě Davise Ikauniekse v 27. sekundě ujala vedení, které proti velkému favoritovi držela více než hodinu. Poté však krásnou ránou vyrovnal Hrošovský a rozhodnutí zajímavého zápasůbylo pro domácí nanejvýš kruté – v poslední minutě nastavení skóroval Bakoš.

Vysočina ve Vyškově musela otáčet domácí vedení
Fotbal 17.8.2017

Vysočina do MOL Cupu vstoupila velmi špatně, když už ve 2. minutě na půdě třetiligového Vyškova prohrávala 1:0. V dalších minutách však jihlavská sestava zabrala a dokráčela k přesvědčivému vítězství 1:4.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.